ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE

 

          W związku z udziałem  Gminy Baranów Sandomierski w realizacji projektu pt. „Konsultacje społeczne w Gminie Baranów Sandomierski” w imieniu Pana Burmistrza oraz Fundacji Fundusz Lokalny SMK (realizator projektu)  zapraszamy

przedstawicieli lokalnych organizacji, klubów sportowych, grup mieszkańców (w tym osoby  zagrożone wykluczeniem) oraz poszczególnych sołectw i społeczności lokalnych

do udziału w II  spotkaniu roboczym

dotyczącym opracowania ważnego dla rozwoju naszej Gminy dokumentu – „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2014 -2020”.

 

Czytaj więcej: ZAPROSZENIE

Konsultacje Strategii Rozwiazywania Problemow Społecznych

   W związku z realizacją projektu „Konsultacje Społeczne w Gminie Baranów Sandomierski” zapraszamy mieszkańców Gminy do udziału w opracowaniu i skonsultowaniu GMINNEJ STRATEGII ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH. Uzyskanie opinii mieszkańców na temat problemów społecznych, które występują w naszej Gminie oraz propozycji działań służących poprawie sytuacji grup potrzebujących wsparcia jest istotnym elementem współdecydowania o społeczności lokalnej. Działania związane z przeprowadzeniem konsultacji w Gminie zawiera poniższy Plan oraz Regulamin Konsultacji Społecznych.
Osoby zainteresowane zaplanowaniem działań w zakresie poprawy sytuacji grup mieszkańców, którzy potrzebują wsparcia Gminy  zapraszamy do czynnego i bezpośredniego udziału w konsultacji społecznych. Zgłoszeń można dokonywać za pośrednictwem poniższego Formularza.
Bliższych informacji udziela p. Sandra Surowiec – tel. 15/811 85 81, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

     Plan Konsultacji

    Regulamin konsultacji

   Formularz zgłoszenia do konsultacji 

 

 

 

ANKIETA DOTYCZĄCA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH W GMINIE