Wygraj w Tysiąca i zmieniaj świat wokół siebie

Wygraj w Tysiąca i zmieniaj świat wokół siebie

Wygraj 1000 złotych i dołącz do liderów. Konkurs Wygraj w Tysiąca skierowany do osób w wieku 13-25 lat, mieszkających w gminie: Zaleszany, Baranów Sandomierski lub działających w ramach Klubu Wolontariusza FFL SMK.  Co należy zrobić?

Miej pomysł, zbierz grupę min. 4 osób, namów ich do współpracy, wspólnie opracujcie projekt, złóż wniosek w wyznaczonym przez Fundację terminie (śledź informacje na bieżąco).

Fundacja Fundusz Lokalny SMK ogłasza konkurs dla grup młodzieżowych na zrealizowanie własnego projektu. 

Cel konkursu: projekt ma się przyczynić do rozwoju zainteresowań, aktywizacji, zwiększenia alternatyw spędzania wolnego czasu przez młodzież oraz realizację inicjatyw w zakresie nauki, edukacji, oświaty, wychowania, kultury i sztuki, upowszechniania kultury fizycznej i sportu, działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, wolontariatu czy ekologii.

Dla kogo?

Dla grup młodzieżowych minimum 4 osoby w wieku od 13 do 25 roku życia, z terenów gmin: Zaleszany, Baranów Sandomierski, Klimontów oraz dodatkowo dla członków Klubu Wolontariusza.

Warunki:

• grupy muszą nawiązać współpracę z instytucja posiadająca osobowość prawną, która w imieniu grupy będzie mogła podpisać umowę dotacyjną i udostępni konto na przekazanie dotacji.

• Złożyć wypełniony wniosek wraz z niezbędnymi załącznikami pocztą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Terminy:

• Projekty zgłoszone przez grupy młodzieżowe powinny być realizowane w terminie od dnia podpisania umowy do  30 listopada 2014 roku

• Wybór wniosków do realizacji odbywać się będzie w trybie ciągłym, przy czym Komisja Konkursu FFL SMK oceniać będzie min. 2 razy w miesiącu, pod warunkiem zgłoszenia na konkurs min. 2 wniosków

Nagrody:

- udzielenie dotacji w kwocie do 1000,00 PLN na realizacją projektu,

- objecie wsparciem i doradztwem grupy realizujące projekty,

- udział w szkoleniach organizowanych dla członków grup realizujących projekty.