Szkolenia "Jak napisać wniosek w Programie Równać Szanse"!

Logo RGB 2017We wrześniu 2017 r. zapraszamy do udziału w jednodniowych sesjach szkoleniowych pt. „Jak napisać wniosek w Programie Równać Szanse?”. Celem szkolenia jest podniesienie umiejętności pozwalających zaprojektować ciekawe działania, napisać dobry wniosek o dofinansowanie i prawidłowo skonstruować budżet projektu, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki Programu Równać Szanse.

Czytaj więcej: Szkolenia "Jak napisać wniosek w Programie Równać Szanse"!

Spinaj się z Agrafką

agrafka agory1Miło nam poinformować, iż Fundacja Fundusz Lokalny SMK została laureatem tegorocznej edycji  konkursu Agrafka Agory - programu stypendialnego skierowanego do studentów.  "Agrafka Agory" to partnerski Program Fundacji Agory i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Nasza Fundacja już trzykrotnie współpracowała z Programem. W efekcie udało się sfinansować stypendia dla 10 studentów, którzy poza studiowaniem rozwijają swoje pasje społeczne czy edukacyjne, na które otrzymali stypendia, w kwocie 3480 PLN.

Czytaj więcej: Spinaj się z Agrafką

Społecznik Roku Newsweeka - zgłoś i głosuj na społeczników 2017!

społecznik roku 2017 newsweekWe wrześniu 2017 r. rozpoczęła się dziewiąta edycja konkursu o tytuł „Społecznika Roku” tygodnika „Newsweek Polska”. Konkurs promuje osoby, które są aktywne, biorą sprawy we własne ręce, działają na rzecz innych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 września 2017 r. Sylwetka i działalność laureatów zostaną zaprezentowane w artykule na łamach tygodnika „Newsweek Polska”.

Czytaj więcej: Społecznik Roku Newsweeka - zgłoś i głosuj na społeczników 2017!

Wygraj 1000 złotych na inicjatywę młodzieżową

logo mlodzi gniewni RGB hi resFundacja Fundusz Lokalny SMK zaprasza zaleszańskie instytucje (szkoły i samorządy uczniowskie, ośrodki kultury, biblioteki, organizacje społeczne) oraz liderów (radni, sołtysi, liderzy młodzieżowi) do działu w konkursie „Wygraj w tysiąca”. 

Czytaj więcej: Wygraj 1000 złotych na inicjatywę młodzieżową

Chcesz mieć Multimedialną Pracownię Orange w swojej miejscowości?

pracownia orangeJeśli mieszkasz na wsi, w małym mieście lub w miejscowości do 40 tysięcy mieszkańców – zainspiruj społeczność do złożenia wniosku o Pracownię Orange. A może osobiście chcesz być w grupie, która powoła Pracownię do życia? Zgłoszenia przyjmujemy do 8 września - na www.pracownieorange.pl.

Czytaj więcej: Chcesz mieć Multimedialną Pracownię Orange w swojej miejscowości?