3 tygodnie na szkoleniu w USA

Da się? TAK!

Informacja dla Absolwentów i Tutorów Programu Liderzy PAFW oraz zachęta dla pozostałych osób, aby działać, rozwijać się i widzieć dalsze możliwości.

Ambasada USA oferuje dla Absolwentów i Tutorów Programu Liderzy PAFW, którzy bardzo dobrze komunikują się w języku angielskim 3 tygodniowe szkolenie.

Jest to Program "Smarter Leader Challenge" prowadzony przez Meridian International Center (www.meridian.org)

oferta jest kierowana do rozpoznawalnych w swoich środowiskach liderów, którzy gotowi są rozpocząć pracę lub już pracują nad istotnym społecznie, łączącym różne sektory projektem, którego wpływ obejmuje co najmniej 1000 osób z wybranej społeczności.

 Oferta zakłada udział w 3-tygodniowym szkoleniu prowadzonym w maju br. w USA, a następnie 9-12 miesięczne wsparcie online od doświadczonego mentora w realizacji ww. projektu.

Aplikacje należy przesyłać do 18 marca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełniając po angielsku załączony formularz (pod nazwą Project Proposal Worksheet Meridian).

Więcej informacji znajdziecie w załączonych dokumentach (Meridian About Smarter Leaders – to szczegółowy opis projektu, 2015 participants in Meridian – to lista osób z innych krajów, które już zakwalifikowały się do udziału w projekcie).

Aplikować mogą również tutorzy, którzy już brali udział w wizycie studyjnej w USA.

Osoba kontaktowa: Anna Małyszko Program Liderzy PAFW

Fundacja Szkoła Liderów ul. Wiejska 12 A 00-490 Warszawa tel. 22 556 82 64

www.liderzy.pl