Projekt MAPA 4 NGO zakończony

Projekt Mapa 4 NGO zakończony. W ramach realizacji Projektu utworzona została mapa obrazująca aktywność organizacji pozarządowych z terenu powiatu: stalowowolskiego, sandomierskiego oraz tarnobrzeskiego.

Na stronie dostępna jest m.in obszerna baza kontaktowa do organizacji dostępna dla wszystkich zainteresowanych oraz tablica ogłoszeń, z podziałem na kategorie, przeznaczona na informacje społeczne.

 

mapa1

Jednym z elementów Projektu było doradztwo oraz szkolenia komputerowe podnoszące umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami z zakresu technologii ICT. Uczestnicy tego etapu Projek

tu mieli m.in. okazję w sposób praktyczny poznać zasady korzystania m.in. z portali społecznościowych, poczty elektronicznej, czy komunikatorów internetowych.

mapa3

Wielu organizacjom udało się założyć skrzynki mailowe, co jak sami zainteresowani twierdzą, usprawni pracę oraz pomoże w nawiązaniu kontaktu z lokalna społecznością.

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych portalem do aktywności. Sekcja Tablica Ogłoszeń zostaje oddana w Państwa ręce. Naszym życzeniem jest, aby stała się istotnym elementem współpracy organizacji pozarządowych. Chcemy aby strona żyła Waszym życiem. Pochwalcie się swoim dorobkiem społecznym! Szukacie beneficjentów swoich działań? Napiszcie o tym! Potrzebujecie wolontariuszy - ogłoście to na stronie www.mapa4ngo.pl!

mapa2


Projekt Mapa 4 NGO realizowany był przy wsparciu Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach konkursu grantowego "Nowe Technologie Lokalnie". Partnerami lokalnymi Projektu były Gmina Baranów Sandomierski, Gmina Zaleszany, Pysznica, Klimontów, Stowarzyszenie

 Przyjaciół Wsi Trześń oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Klimontowie.