Konkurs "Opowiedz o Swojej Miejscowości" 2015!

koonkurs"Opowiedz o Swojej Miejscowości" to konkurs skierowany do realizatorów projektów w ramach programu Działaj Lokalnie IX. Celem konkursu jest promowanie ludzi, działań i inicjatyw jako dobrych przykładów działań społecznych. Przybliżmy i pokażmy innym jak zmieniamy otoczenie wokół nas.

Zasady są proste:

1. do 31 stycznia 2016 roku czekamy na:

- formularz zgłoszeniowy,

- prezentacje multimedialne pokazujące działania jakie zostały zrealizowane w ramach programu Działaj Lokalnie IX,

- oraz wizytówkę miejscowości – tzn. przedstawienie swojej miejscowości w formie graficznej, przykłady znajdują się pod adresem: http://fundacjasmk.pl/index.phpoption=com_eventgallery&view=event&layout=imagelist&folder=w

Wybór należy do Was. Sami zdecydujcie czy wolicie przygotować tekst ze zdjęciami (sam opis nie będzie oceniany), nagrać film, zrobić fotoreportaż, prezentacje multimedialne, czy może połączyć wszystkie narzędzia w jeden spójny materiał.

Co oceniamy? 

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z Was może pochwalić się czymś innym. Projekty zawierały różne cele realizacji, dlatego głównym czynnikiem, na podstawie którego wyłonieni zostaną zwycięzcy będzie forma, sposób prezentacji a także to, jak wiele trudu musieliście włożyć, aby zebrać materiały. W ocenie materiałów oceniana będzie nie tylko wartość merytoryczna ale i techniczna:  

1.       film: nie dłuższy niż 7 min. i zamieszczony na portalu społecznościowym (np. Youtube),

2.       prezentacja multimedialna składająca się minimum z 20 slajdów,

Warto jednak pamiętać, iż zwycięzcą będzie każdy. "Opowieść o Waszej miejscowości" stanowić będzie doskonałą promocje Waszych działań i zachęci innych do inicjatywy.

Zachęcamy Was gorąco do wzięcia udziału. Na laureatów dodatkowo czekają atrakcyjne nagrody finansowe i specjalna nagroda główna.

Więcej szczegółów w:

Regulaminie

Formularz zgłoszeniowy