Jacek Piwowarski

JacekJACEK PIWOWARSKI - dyrektor Biura Zarządu Fundacji.

Na tym stanowisku Jacek będzie reprezentował Zarząd od 03.01.2017 r.  Jacek współpracę z Fundacja rozpoczął już 2013 r. będąc członkiem zespołu inicjującego Festiwal Miasto Młodych Artystów. W kolejnych latach Jacek systematycznie wspomagał aktywność Fundacji uczestnicząc w wielu jej akcjach i działaniach jak np. jest naszym świętokrzyskim doradcą wojewódzkim w ramach projektu „Najwyższy Czas Równać Szanse”, animator młodzieżowej aktywności, współpartner w kampanii „Jeden może dużo”,  pomysłodawca materiałów promocyjnych. Na nowym polu współpracy Jacek, poza organizacją pracy biura Zarządu  będzie: koordynował takie działania jak: „Jeden może dużo” i konkurs „Wygraj w tysiąca”. Ponadto będzie kierował strategią promocyjną Fundacji, odpowiadał za współpracę z lokalnymi mediami, monitorował zrealizowane inicjatywy.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prywatnie Jacek jest „sołtys z blogiem” sołectwa Wiązownica-Kolonia, radnym Rady Miejskiej w Staszowie i prezesem Stowarzyszenia „Dolina Kocanki”. Absolwent Programu Liderzy PAFW, interesuje się nowymi technologiami pomagając  jako Mobilny Doradca ICT. Na co dzień robi to co lubi - spotyka się z ludźmi, wspiera i inicjuje lokalne działania.