Dziennik aktywności 2017

Dziennik aktywnosci 1Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie - Abraham Lincoln

[DZIENNIK AKTUALNOŚCI - AKTUALNA PUNKTACJA]

O co chodzi?

Dziennik aktywności to „motywator” dla osób współpracujących z Fundacją. Przedstawiamy zbiór działań jakie towarzyszą programowi Działaj Lokalnie. Przy okazji prezentujemy pozostałe programy Fundacji, z których możecie korzystać, w sposób bardziej lub mniej czynny! Współpracując zdobywacie doświadczenie które przekłada się na punkty, które znowu przekładają się na nagrodę dla Waszej organizacji!

Nagrody

Nagrodę można przeznaczyć na: kontynuację inicjatywy, lokalne stypendium dla wolontariusza współpracującego z Wami, kampanię 1% jaka zostanie uruchomiona w Waszym środowisku lub bon na poradę prawną (lub inną) dla Waszej organizacji bądź grupy nieformalnej. Wartość nagordy wynosi 500 zł za pierwsze miejsce w każdej z 3 kategorii konkursowych.

Zbieraj punkty

Punkty można zbierać ze wszystkich aktywności bądź wybrać sobie jedną w której czujecie się dobrze. Są one oznaczone kolorami. Kolory natomiast odpowiadają konkursom. Kolor czerwony punkty zbierane w ramach konkursu „Świetna promocja” są to aktywności związane z promowaniem inicjatywy, kolor zielony – konkurs „Rzetelny realizator” są to punkty za terminowe składanie sprawozdań merytorycznych i finansowych dobrą komunikację z ODL FFL SMK , kolor niebieski „Aktywna organizacja” to aktywności związane z włączaniem się w inne wydarzenia i ofertę Fundacji SMK oraz innych fundacji czy stowarzyszeń w swoim środowisku.

ZASADY

  1. Dziennik Aktywności – FFL SMK przekazuje bezpośrednio osobom współpracującym z Fundacją (np. koordynator, szef grupy nieformalnej, prezes organizacji), które stają się osobami uprawnionymi do zdobywania punktów.
  2. Punkty można zdobywać za aktywności opisane w niniejszym „Dzienniku Aktywności”. Punkty podzielone są na trzy grupy, odpowiadające trzem konkursom w ramach Lokalnych Inicjatyw.
  3. Kolor czerwony punkty zbierane w ramach konkursu - „Świetna promocja”, zielony - „Rzetelny realizator” , niebieski - „Aktywna organizacja”.
  4. Udział w akcji jest dobrowolny oraz rozpoczyna się z dniem uczestnictwa w dowolnej aktywności.
  5. Forma potwierdzenia aktywności to lista obecności na danym wydarzeniu, zdjęcia, filmy, e-maile lub inne wysłane na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dwóch dni po zrealizowanej aktywności i leży w obowiązku osoby realizującej projekt.
  6. Fundacja odpowiedzialna jest za prowadzenie rejestru zdobytych punktów, który jest ogólnie dostępny oraz umieszczony na stronie internetowej Fundacji.
  7. Rozstrzygnięcie oraz podsumowanie akcji „Dziennik Aktywności” odbędzie się na Gali Lokalne Inicjatywy.
  8. Akcja „Dziennik Aktywności” zostanie podsumowana w 3 kategoriach konkursowych: „Świetna promocja”, „Rzetelny realizator” , „Aktywna organizacja".

Dziennik aktywnosci 3

Dziennik aktywnosci 4

Dziennik aktywnosci 5