Makagigi, nakaslyk, skudlać - czy dzisiejszy nastolatek odnalazłby się w czasach naszych ojców

FIO nowe logoStowarzyszenie Inkubator Inicjatyw Passa z Przedborza wraz z zakończeniem wakacji zakończył realizację projektu pn. "Makagigi, nakaslyk, skudlać - czy dzisiejszy nastolatek odnalazłby się w czasach naszych ojców", który zakładał organizację czasu wolnego dzieci i młodzieży w wieku 9-16 lat w okresie wakacyjnym.

Czytaj więcej: Makagigi, nakaslyk, skudlać - czy dzisiejszy nastolatek odnalazłby się w czasach naszych ojców

Jak realizować inicjatywy FIO-AAO zgodnie z wymogami Regulaminu projektu Akademia Aktywnych Obywateli

FIO nowe logoSpotkania dla beneficjentów dla których Fundacja Fundusz Lokalny SMK jest operatorem odbędą się:

Spotkania dla powiatów Data Godzina Miejsce
Stalowa Wola 06.06 16.00 Sala narad starostwa
Kolbuszowa 08.06 16.00 Szkoła Podstawowa w Przedborzu
Tarnobrzeg 14.06 16.00 Sala narad starostwa
Ropczyce 15.06 16.00 Hotel Ines w Sędziszowie Młp.
Mielec 17.06 16.00 Sala narad starostwa

 

Spotkania są obligatoryjne dla wszystkich realizatorów. Zapraszamy osoby odpowiedzialne za koordynację, finanse, promocję.

Stanisław Baska

„Z Wisłą za pan brat”, czyli co młodzi mogą dla Wisły, a Wisła - dla młodych

FIO nowe logoGrupa Nieformalna działająca przy Uczniowskim Klubie Sportowym w Zbydniowie (Publiczne Gimnazjum nr 2 w ZSP w Zbydniowie) jest laureatem konkursu „Akademia Aktywnych Obywateli - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne” realizowanego przez partnerstwo: Fundację SMK, Lokalną Grupę Działania „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu oraz Fundację Generator Inspiracji.

Projekt, na który UKS Zbydniów otrzymał wsparcie finansowe w wysokości blisko 5 tyś. PLN, realizowany jest w okresie od maja do września 2016 r. Inicjatywa ma na celu popularyzację zasobów turystyczno-rekreacyjnych Wisły w kontekście wypoczynku i rekreacji oraz zbudowanie świadomości społecznej na rzecz zrównoważonego rozwoju i poszanowania tego cennego zasobu natury. Grupa wolontariuszy oraz młodzież w ramach projektu podejmie się działań promujących ten naturalny potencjał i ukaże praktyczną możliwość jego wykorzystania na rzecz rekreacji i wypoczynku mieszkańców poprzez przygotowanie i organizację spływu Wisłą.

Czytaj więcej: „Z Wisłą za pan brat”, czyli co młodzi mogą dla Wisły, a Wisła - dla młodych

FIO Podkarpackie Inicjatywy Lokalne - wyniki konkursu grantowego

FIO nowe logoWyniki konkursu gratowego w ramach FIO - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne - Akademia Aktywnych Obywateli już są. Gratulujemy organizacjom oraz grupom nieformalnym za uzyskanie wymaganej liczby punktów i życzymy energii i siły do realizacji inicajtyw.

LISTA DOFINANSOWANYCH DOTACJI

Organizacjom i grupom nieformalnym którym szczęście nie dopisało zapchęcamy do składania wniosków do konkursu "Decydujesz, pomagamy" organizowanego przez TESCO, więcej informacji na temat dotacji pod linkiem.

Wyniki oceny formalnej - FIO - „Akademia Aktywnych Obywateli - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”

FIO nowe logoW związku z zakończonym naborem wniosków w ramach III edycji projektu „Akademia Aktywnych Obywateli - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne” informujemy, że zakończona została ocena formalna. Ostateczna lista (do pobrania poniżej) zawiera informacje na temat wniosków, które przeszły pozytywną ocenę formalną (z adnotacją „przyjęty”), negatywną ocenę formalną (z adnotacją „odrzucony” bez możliwości poprawek) oraz warunkową ocenę formalną (z adnotacją „do poprawy” z możliwością dokonania uzupełnień).

Wnioski, które zawierają adnotację „do poprawy” wymagają wyjaśnień i uzupełnień w formularzu wniosku. Wszyscy wnioskodawcy, których to dotyczy, otrzymają wiadomość e-mail o konieczności dokonania korekty i ponownym wysłaniu wniosku.

Lista wniosków po dokonanej ocenie formalnej.