FIO - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne w Skopaniu !

 DSC4791Inicjatywa społeczna PRZYJACIELE KS WISAN

Trzy osoby tworzące grupę nieformalną pn. PRZYJACIELE KS WISAN pozyskały środki finansowe na zakup bramek aluminiowych. Srodki finansowe pozyskane zostały w ramach projektu z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich - Podkarpackie Incjatywy Lokalne. Założeniem projektu był zakup bramek przenośnych o rozm. 2,44m x7,20m służących poprawie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży poprzez organizację dla nich czasu wolnego oraz zawodników biorących udział w treningach sportowych w miejscowości Skopanie. Montażu i lokalizacji bramek dokonano końcem sierpnia br. na boisku sportowym w Skopaniu wykorzystywanym przez Klub Sportowy Wisan.

Czytaj więcej: FIO - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne w Skopaniu !

Wyniki oceny formalnej - Edycja 2015 - Akademia Aktywnych Obywateli - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne

W związku z zakończonym naborem wniosków w ramach II edycji projektu „Akademia Aktywnych Obywateli - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne” informujemy, że zakończona została ocena formalna. Ostateczna lista (do pobrania poniżej) zawiera informacje na temat wniosków, które przeszły pozytywną ocenę formalną (z adnotacją „PRZYJĘTY”), negatywną ocenę formalną (z adnotacją „ODRZUCONY” bez możliwości poprawek) oraz warunkową ocenę formalną (z adnotacją „DO POPRAWY” z możliwością dokonania uzupełnień).

Wnioski, które zawierają adnotację „DO POPRAWY” wymagają wyjaśnień i poprawy. W poniedziałek (16 marca br.), wszyscy wnioskodawcy, których to dotyczy, otrzymają informację w zakresie poprawek, które będą mieli prawo dokonać, aby móc uczestniczyć w dalszej procedurze wyboru projektów do dofinansowania. Uzupełnione wnioski z poprawkami, trzeba będzie przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do środy (18 marca br. do godziny 24.00).

W tytule wiadomości należy podać numer, pod którym wniosek został zarejestrowany. Niedotrzymanie terminu skutkować będzie odrzuceniem wniosku.

Załączniki:

LISTA WNIOSKÓW PO OCENIE FORMALNEJ