Zobacz jaki kapitał ma Twoja gmina

boxFundacja, po ponad półrocznej pracy prezentuje raporty z badań kapitału społecznego. Raporty do przeczytania, wnioski do zastosowania. Dla zainteresowanych metodologia badania i zrealizowania badań w swojej gminie zapraszamy do współpracy.

RAPORT KOŃCOWY

RAPORT LIDERZY

                                           RAPORT SONDAŻ

BOKS czyli badanie kapitału społecznego

Badania kapitału społecznego wokół Fundacji w toku. Jesteśmy po szkoleniu w Warszawie, mamy świetne socjolożki, które z Rzeszowa i Warszawy poprowadzą nas przez trudną ścieżkę badań socjologicznych. Teraz szukamy ankieterów, którzy w dniach 24 sierpnia – 13 września wyruszą w teren i poszukają odpowiedzi na pytania na ile Fundacja zmienia świat…

Czytaj więcej: BOKS czyli badanie kapitału społecznego

BOX w Ośrodku Działaj Lokalnie FFL SMK - co to jest ?

BOX w Ośrodku Działaj Lokalnie FFL SMK

Fundacja Fundusz Lokalny SMK w gronie nagrodzonych - wśród 3 polskich organizacji, które podejmą innowacyjne badania postaw społecznych jest i nasza Fundacja.

Co będziemy badać – cele naszego projektu:
W ramach badania prowadzonego przy pomocy BOX chcielibyśmy podnieść tezę na ile my jako Fundacja za pomocą dotychczasowych mechanizmów współpracy mamy wpływ na zmiany w społecznościach w naszych 3 kluczowych obszarach: inicjatywa lokalna, programy młodzieżowe, edukacja obywatelska?

Czytaj więcej: BOX w Ośrodku Działaj Lokalnie FFL SMK - co to jest ?