Prace konkursowe

Przedstawiamy nadesłane prace konkursowe:

1 miejsce - filmik grupy nieformalnej "Coolturalni"

ex aequo 2. miejsce Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju i Promocji Wsi Jadachy oraz Stowarzyszenie w Dolinie Sanu - Sudolanie

prezentacja - Jadachy

prezentacja - Sudolanie

Filmik o projekcie grupy nieformalnej "Coolturalni" nagrany wraz z realizatormi w ramach nagrody.

Konkurs "Opowiedz..." - etap lokalny rozstrzygnięty

GRATKIDziękujemy za nadesłane zgłoszenia do naszego lokalnego konkursu "Opowiedz o swojej miejscowości". Poziom prac oraz zaangażowanie było wyrównane. Dziękujemy komisji oceniającej za pomoc przy wyborze zwycięskiej pracy w składzie: Edyta Salnikow, Monika Rożen  oraz Michał Szal.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła grupa nieformalna Coolturalni z Ślęzaków (film z inicjatywy w kategorii "Motyw" został zgłoszony do ogólnopolskiego konkursu "Opowiedz..."), 2 i 3 miejsce (ex aequo) zajęły prezentacje Stowarzyszenia na Rzecz Ekorozwoju i Promocji Wsi Jadachy oraz Stowarzyszenia "W Dolinie Sanu - Sudolanie".

Konkurs "Opowiedz o Swojej Miejscowości" 2015

koonkurs"Opowiedz o Swojej Miejscowości" to konkurs skierowany do realizatorów projektów w ramach programu Działaj Lokalnie IX. Celem konkursu jest promowanie ludzi, działań i inicjatyw jako dobrych przykładów działań społecznych. Przybliżmy i pokażmy innym jak zmieniamy otoczenie wokół nas.

Czytaj więcej: Konkurs "Opowiedz o Swojej Miejscowości" 2015