AGRAFKA AGORY - NABÓR CZAS ZACZĄĆ!

agrafka agory1Ruszył tegoroczny nabór wniosków do Programu Stypendialnego Agrafka Agory, którego celem jest pomoc studentom studiów dziennych osiągającym dobre wyniki w nauce oraz rozwijającym pasje artystyczne, społeczne lub obywatelskie. Fundacja Fundusz Lokalny SMK jest partnerem regionalnym rekrutującym uczestników pochodzących z terenu powiatów: sandomierskiego, stalowowolskiego i tarnobrzeskiego.

Czytaj więcej: AGRAFKA AGORY - NABÓR CZAS ZACZĄĆ!

Zgarnij stypendium - weź udział w Festiwalu Miasto Młodych Artystów

agrafka agory1Programy Stypendialne dla Fundacji SMK to jeden z priorytetowych zadań. Chcemy wspierać młodzież finansowo i merytorycznie. Dlatego co roku organizujemy Festiwal Miasto Młodych Artystów i uczestniczymy w ogólnopolskich programach stypendialnych starając się  pozyskać środki finansowe na stypendia dla naszej młodzieży.

Czytaj więcej: Zgarnij stypendium - weź udział w Festiwalu Miasto Młodych Artystów

Spinaj się z Agrafką

agrafka agory1Fundacja Fundusz Lokalny SMK została zaproszona do konkursu Agrafka Agory - programu stypendialnego skierowanego do studentów.  "Agrafka Agory"€ to partnerski Program Fundacji Agory i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. W ramach dziesięciu edycji Programu do tej  pory przyznano ponad 130 dotacji na realizację lokalnych programów  stypendialnych, na łączną kwotę ponad 1 miliona złotych. Nasza Fundacja już dwukrotnie współpracowała z Programem. W efekcie udało się sfinansować stypendia dla 7 studentów, którzy poza studiowaniem rozwijają swoje pasje artystyczne. Otrzymali stypendia, każde w kwocie 3800 PLN na rozwój sowich talentów.

Czytaj więcej: Spinaj się z Agrafką