Gala Działaj Lokalnie - Nowe idee, praktyczne rozwiązania

Dzialaj Lokalnie logo rgbPrzychodzi syn do ojca jako pierwszemu powiedzieć o tym, że się żeni. Z wielką radością syn dzieli się informacją. Ojciec każe synowi klękać i przepraszać. Ten, z synowskim posłuszeństwem,  nie wiedząc za co, klęka i przeprasza ojca. Na co ojciec rzecze: „przepraszasz bez powodu, jesteś gotowy, możesz się żenić”.

W tak właśnie w przyjemnej atmosferze okraszonym humorem spędziliśmy dwa dni w Warszawie świętując wspólne sukcesy. Pierwszego dnia odbyła się Gala Rozstrzygnięcia Konkursu o Tytuł Społecznika Roku 2016 oraz Podsumowanie IX Edycji Programu Działaj Lokalnie. Drugi dzień był pełen szkoleń i wspólnych inspiracji.

Czytaj więcej: Gala Działaj Lokalnie - Nowe idee, praktyczne rozwiązania

Koło Gospodyń Wiejskich w Ślęzakach Działa Lokalnie

DSCN5222Warsztaty kulinarne zorganizowane zostały w ramach wniosku pn.: „Kuchnia regionalna od juniora do seniora”. Środki na realizację zadania pochodziły z Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Fundacji Fundusz Lokalny SMK oraz z budżetu Gminy Baranów Sandomierski.

Czytaj więcej: Koło Gospodyń Wiejskich w Ślęzakach Działa Lokalnie

Prawdziwe życie zaczyna się dopiero po pięćdziesiątce…

received 1699025120418460 1475821529566Takiego zdania jest większość uczestników projektu dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Fundacji Fundusz Lokalny SMK pt. „Klub Aktywnego Seniora 50+” realizowanego  od czerwca 2016 r.  w Tarnowskiej Woli.

Czytaj więcej: Prawdziwe życie zaczyna się dopiero po pięćdziesiątce…

Klub Aktywnego Seniora 50+ w Pieninach!

received 1710087359312236 1477240665718Rozwijanie zrozumienia, odpowiedzialności i współdziałania oraz pozytywnych relacji senior - junior to zadania uczestników projektu dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Fundacji Fundusz Lokalny SMK pt. „Klub Aktywnego Seniora 50+” realizowanego  od czerwca 2016 r.  w Tarnowskiej Woli.

Czytaj więcej: Klub Aktywnego Seniora 50+ w Pieninach!

W Stryszawie po inspiracje!

WP 20161002 027Piękne, górzyste widoki zza okna, promienie jesiennego słońca i napięty plan działania. Jesteśmy w Zawoi – Beskid Żywiecki, powiat suski, 19 osobowa grupa lokalnych liderów czeka na inspiracje od górali beskidzkich realizatorów projektów Programu Działaj Lokalnie.

Czytaj więcej: W Stryszawie po inspiracje!