Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP w Zbydniowie DZIAŁA LOKALNIE

WP 20160626 17 38 20 Pro"Młodzież na straży" to tytuł projektu, jaki otrzymał dofinansowanie w ramach Programu Działaj Lokalnie. Dzięki otrzymanym środkom w kwocie 5.700,00 zł, możliwe będzie sfinansowanie zakupu dresów dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP w Zbydniowie.

W wyniku przeprowadzonego wśród dzieci i młodzieży w wieku 10-16 lat naboru, udało się powołać do działania Młodzieżową Drużynę Pożarniczą w ilości 36 młodych strażaków.

Czytaj więcej: Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP w Zbydniowie DZIAŁA LOKALNIE

Oficjalne rozpoczęcie Działaj Lokalnie IX 2016!

Dzialaj Lokalnie logo rgb10 lipca oficjalnie rozpoczęliśmy IX edycja Programu Działaj Lokalnie 2016. W tym roku dofinansowanych zostało 16 inicjatyw lokalnych: 3 z gminy Bojanów, 3 z gminy Baranów Sandomierski, 4 z gminy Zaleszany, 1 z gminy Radomyśl nad Sanem oraz Zaklików oraz po 2 z gmin Nowa Dęba oraz Pysznica.

Czytaj więcej: Oficjalne rozpoczęcie Działaj Lokalnie IX 2016!

Są wyniki - Działaj Lokalnie IX 2016

Dzialaj Lokalnie logo rgbZakończyliśmy nabór wniosków do konkursu grantowego Działaj Lokalnie. Do oceny merytorycznej zostało dopuszczonych 20 wniosków:  po 4 wnioski z gmin Baranów Sandomierski i Bojanów, po 2 wnioski  z gmin Nowa Dęba, Pysznica oraz Radomyśl nad Sanem, 1 wniosek z gminy Zaklików oraz 5 wniosków z gminy Zaleszany.  Każdy wniosek został oceniony przez dwóch niezależnych ekspertów a ocena końcowa powstała z średniej arytmetycznej wystawionych ocen. Poniżej przedstawiamy punktację wniosków.

Czytaj więcej: Są wyniki - Działaj Lokalnie IX 2016

Diabetycy z Nowej Dęby zapraszają na bezpłatne badania

Zgłoś się na bezpłatne badania poziomu cukru, cholesterolu, ciśnienia krwi i trójglicerydów! Badania odbęda się w czwartek 30 czerwca 2016 r. przy ulicy  Jana Pawła II, 4 od godziny 8:00-12:00 

Nowodębskie Koło Diabetyków jest oo\rganziatorem badań we wsparciu finansowym gminy Nowa Dęba oraz w ramach projektu Działaj Lokalnie IX 2016.

Zapraszamy!

Dokumenty do pobrania - Działaj Lokalnie 2016

Dzialaj Lokalnie logo rgbDokumenty pomagające w napisaniu wniosku oraz do zapoznania się z zasadami Programu Działaj Lokalnie. Zachęcamy do składania wniosków, termin przedłużony do 25 maja 2016 roku!

KARTA OCENY FORMALNEJ

KARTA OCENY MERYTORYCZNEJ

PREZENTACJA ZE SPOTKAŃ INFORMACYJNYCH

PRZEWODNIK DO UMOWY DLA GRANTOBIORCÓW

REGULAMIN 

WNIOSEK (przedstawiamy wzór wniosku, prawidłowy wniosek należy złożyć przez generator dostępny pod linkiem: http://system.dzialajlokalnie.pl/ )

WARTO DZIAŁAĆ LOKALNIE - PORADNIK