Wyniki Regionalnego Konkursu Grantowego RS 2016!

Logo RSGratulujemy! Liczba dofinansowania projektów ze środków Programu Równać Szanse wynosi 111! Wszystkie szczegóły, listy oraz kolejne kroki związane z formalnościami znajdują się na stronie Programu pod linkiem: http://rownacszanse.pl/i301

Czytaj więcej: Wyniki Regionalnego Konkursu Grantowego RS 2016!

Czas działać dalej...

Logo RSW załączeniu zamieszczamy listy wniosków złożonych do Programu "Równać Szanse" - RKG 2016, które zostały ocenione pod względem spełnienia wymogów formalnych. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 607 560 016 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Lista_projektów_RS2016_negatywna_ocena_formalna.pdf

Lista_projektów_RS2016_pozytywna_ocena_formalna.pdf

Najwyższy czas na podsumowania!

Logo RSPragniemy poinformować, iż w ramach Regionalnego Konkursu Grantowego Programu "Równać Szanse" z obszaru Polski Południowo-Wschodniej (woj. lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie), dla którego Fundacja Fundusz Lokalny SMK jest Partnerem Regionalnym złożono łącznie 195 wniosków, w tym z województwa:

Czytaj więcej: Najwyższy czas na podsumowania!

Lista wniosków - Równać Szanse

Przedstawiamy listę wniosków, które wpłynęły do regionu objętym naszym patronatem tj.: woj. świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie oraz lubelskie w ramach Programu Równać Szanse. Liczba wniosków wynosi 195. 
W zestawieniu znajduje się nazwa projektu, nazwa organizacji która złożyła wniosek, miejscowość oraz województwo. Jeszcze raz gratulujemy! 

Lista wniosków Regionalnego Konkursu Grantowego - Równać Szanse 2016 - do pobrania

Jeszcze tylko miesiąc!

Logo RS

Został miesiąc aby opracować z grupą młodzieży wniosek o dofinansowanie do programu „Równać Szanse. Dla najlepszych projektów czeka nagroda - 8500 PLN na realizację inicjatywy młodzieżowej. Więcej: www.fundacjasmk.pl w zakładce „Równać Szanse” . Prosimy pamiętać, że program wspiera projekty tworzone „z młodzieżą”. Uwaga: w tym roku można skorzystać z doradztwa telefonicznego oraz wziąć udział w spotkaniach informacyjnych i doradczych, które odbywają się w każdym z województw objętych konkursem. 

Czytaj więcej: Jeszcze tylko miesiąc!

Podkategorie

Projekty realizowane we współpracy z Fundacją: