Gala Lokalne Inicjatywy 2014

Z lekkim dreszczem na skórze i dechem w piersi rozpoczęliśmy Galę Inicjatyw Lokalnych 2014 – a wszystko za przyczyną filmu Ziarno prawdy, nakręconego w Sandomierzu. Po seansie filmu gościliśmy w Restauracji „Basztowa”. 13 nagrodzonych inicjatyw, wyróżniony i doceniony debiut, wspólne świętowanie przy wspaniałej muzyce, ale wszystko po kolei…

Czytaj więcej: Gala Lokalne Inicjatywy 2014

Gala Lokalne Inicjatywy 2013

1 marca w salach zbydniowskiego Dworu dziś należącego do Fundacji Zbydniów, a kiedyś do rodziny Horodyńskich, odbyła się Gala Lokalne Incjatywy-Edycja 2- Przestrzeń Działania. Gości przywitał Pan Mieczysław Paterek, który opowiedział o losach tego miejsca. Uroczystego otwarcia Gali dokonali Prezes Fundacji Fundusz Lokalny SMK – Stanisław Baska i Sekretarz Gminy Zaleszany Pan Sebastian Nabrzeski. Wśród zaproszonych gości byli m.in.: Pan Jacek Hynowski -Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, Pan Zygmunt Żołądź- Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Dęba, Pan Ryszard Bień – Wójt Gminy Klimontów, Wiesława Skowrońska - Redaktor Naczelna Tygodnika Nadwiślańskiego jednocześnie członkini Kapituły Konkursu DL i „Wolontariat”, Sylwia Zalewska-członkini Kapituły „Wolontariat”, beneficjenci programu Działaj Lokalnie, laureaci konkursu „Wolontariat. Tak Trzymaj. Edycja 2013-Młodzi” wraz z opiekunami, laureaci fundacyjnego konkursu Lokalne Inicjatywy- Edycja 2- „Przestrzeń Działania”.

Czytaj więcej: Gala Lokalne Inicjatywy 2013

Wizyta w Bieszczadach

W dniach 28 - 29 grudnia odbyła się wizyta studyjna FFL SMK w Bieszczadach. Celem była wymiana doświadczeń oraz poznanie dobrych praktyk organizacji i instytucji zajmujących się działalnością turystyczną.

Czytaj więcej: Wizyta w Bieszczadach

Gala Lokalne Inicjatywy 2012

W minioną sobotę, 2 marca, w Zespole Zamkowo-Parkowym w Baranowie Sandomierskim odbyła się I Gala "Lokalne Inicjatywy 2013" zorganizowana przez Fundację Fundusz Lokalny SMK oraz Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski. 

Czytaj więcej: Gala Lokalne Inicjatywy 2012

Podkategorie

Znajdziesz tutaj informacje na temat Programu Działaj Lokalnie. W zakładkach Edycja 2012 do bierzącego roku znajdują sie informacje na temat zasad konkursu w poszczególnych latach, niezbędne dokumenty do pobrania oraz relacje z przeprowadzonych inicjatyw lokalnych.