Stypendia z Fundacją Fundusz Lokalny SMK

logoStypendia pomostowe dla studentów I roku

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości ogłasza dodatkowy nabór do Programu Stypendiów Pomostowych (SEGMENT II), w ramach którego można uzyskać stypendium na I rok w kwocie 5000 PLN.

Co należy zrobić?

  1. Zapoznać się z warunkami konkursu (Więcej o programie PSP: http://fep.lodz.pl/pl/programy/program-stypendiow-pomostowych/
  2. Złożyć wniosek za pośrednictwem generatora w terminie do 25 września br.  do godziny 16:00;

Pobrać, wypełnić i dostarczyć wniosek o rekomendację do Fundacji Fundusz Lokalny SMK (Lokalna Organizacja Stypendialna) w terminie do 26.09. 2015 r. na adres Biuro Zarządu Fundacji, Koćmierzów 2, 27-650 Samborzec. Do wniosku o rekomendację dołączyć wydrukowany i podpisany wniosek o stypendium wraz z załącznikami.

agrafkaStypendia dla studiujących artystów

Fundacja Fundusz Lokalny SMK jako partner Programu Agrafka Agory ogłasza nabór na stypendium wspierający osoby studiujące i jednocześnie rozwijające swoje uzdolnienia artystyczne.  Do uzyskania jest stypendium w wysokości 3420 PLN.

Co należy zrobić?

  1. Zapoznaj się z regulaminem konkursu (więcej: http://www.fundacjasmk.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=435:wspinaj-sie-z-agrafka-agory-nie-przegap-okazji-dla-wzmocnienia-wlasnego-rozwoju&catid=145&Itemid=254 )
  2. Pobierz i wypełnij wniosek oraz złóż go w terminie do 28 września na adres: Biuro Zarządu Fundacji, Koćmierzów 2, 27-650 Samborzec.

sport

Coś dla sportowców

Jeśli uprawiasz sport i masz ambicje rozwijać swój talent lub sportowo animować innych zajrzyj na najnowszą platformę www.damnasport.pl.  To pierwsza polska platforma crowdfundingowa dla zdolnych sportowców. Zbierać pieniądze przez Damnasport można na cele bezpośrednio związane z rozwojem kariery sportowej, np. zakup sprzętu sportowego, wyjazd na zawody sportowe/ treningi/ zgrupowania, wynajem sali treningowej, etc. Każdy sportowiec – osoba fizyczna profesjonalnie zajmująca się sportem - może utworzyć zbiórkę.

Pytania dotyczące stypendiów proszę przekazywać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opracował:
Stanisław Baska
Prezes Zarządu Fundacji

Stypendium - czy warto?

Czy warto starać się o stypendium, w jaki sposób można je zdobyć, jak wykorzystać - przeczytajcie co na ten temat uważają nasi stypendyści w ramach Festiwalu Miasto Młodych Artystów 2013.

Rozmowa z Błażejem Pałkusem

Rozmowa z Patrycją Szubstarską

Rozmowa z Wiktorem Stypą

Gala Stypendialna 2014

W sobotę 8 listopada w „Gościńcu Koćmierzów” odbyła się Gala Stypendialna 2014 dedykowana stypendystom jak i wszystkim tym, którzy wspierają Fundację, a tym samym zdolną młodzież z naszego terenu.

Powołując się na fakty i liczby w tym roku Fundacja wraz z partnerami lokalnymi: samorządy, organizacje, osoby fizyczne budując partnerstwa, umowy współpracy czy, tak jak w przypadku stypendiów pomostowych lokalne grupy sponsorskie, miała przyjemność przyznać 12 stypendiów: 7 edukacyjnych, 4 artystyczne i 1 kontynuacyjne na drugi rok studiów.

Czytaj więcej: Gala Stypendialna 2014

"Stypendium kontynuacyjne" otrzymuje...

Stypendium finansowane jest w ramach wsparcia jakie zostało udzielone FFL SMK przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, z Programu "Agrafka Agory".

Raport sporządzony po obradach Komisji Stypendialnej działającej przy FFL SMK do pobrania poniżej.

Wynik - DECYZJA NR 02/09/2014

GRATULUJEMY

Zdobądź stypendium

Zapraszamy do skorzystania z oferty stypendialnej

AGRAFKA - stypendia artystyczne więcej informacji, regulamin i wnioski do pobrania: http://www.filantropia.org.pl/jak-zmieniamy-swiat/28-programy/75-program-stypendialny-agrafka

PSP - Program Stypendiów Pomostowych - stypendia dla tegorocznych maturzystów - regulamin i wniosek do pobrania: http://www.stypendia-pomostowe.pl/jak-zdobyc-pieniadze-na-studiowanie/#post-170

Wygraj w Tysiaca - konkurs na inicjatywę lokalną - więcej informacji, wnioski i regulamin:

regulamin, wniosek: http://baranow.home.pl/www/mlodzigniewni/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=103&Itemid=525

informacjie: http://baranow.home.pl/www/mlodzigniewni/index.php?option=com_content&view=article&id=150&Itemid=487

Podkategorie

- stypendium edukacyjne

- stypendium dla utalentowanych w dziedzinach humanistycznych i ścisłych