Super Wolontariusz FFL SMK

W czasie Gali Lokalne Inicjatywy „Przestrzeń Działania”, która odbyła się 1 marca 2014r. w Zbydniowie rozstrzygnięto Konkurs na „Super Wolontariusza” . Do grona najlepszych zakwalifikowało się ośmioro wolontariuszy , którzy działają na terenie trzech powiatów: sandomierskiego, stalowowolskiego i tarnobrzeskiego. Decyzją Kapituły, w skład której  wchodzili:  Wiesława Skowrońska- redaktor naczelna Tygodnika Nadwiślańskiego,  Dariusz Bukowski- Przewodniczący Rady Powiatu, Magdalena Gach- przedstawicielka FFL SMK oraz ubiegłoroczne Laureatki konkursu: Katarzyna Młyniec, Sylwia Zalewska, Magdalena Karasińska, Laureatami konkursu zostali:

Czytaj więcej: Super Wolontariusz FFL SMK

Zamość zdobyty

Nie udało się Szwedom, udało się młodym gniewnym. 

W dniach 11-13 września 20 liderów, wolontariuszy, przyjaciół uczestniczących w działaniach Fundacji Fundusz Lokalny SMK uczestniczyło w wyjeździe edukacyjnym do Lubyczy królewskiej. W ramach warsztatów  dokonali porównania naszego sandomierskiego Labiryntu Kultury z gra miejska jaka miała miejsce w sobotę w Zamościu.

W sobotę wieczorem nad zalewem w Lubyczy Królewskiej odbyło się spotkanie ogniskowe. Niedzielne przedpołudnie dotyczyło zwiedzania muzeum skamieniałego lasu w Siedliskach. Spotkanie prowadzili: Jadwiga Pizuń, szefowa stowarzyszenia z Lubyczy Królewskiej i Jacek Piwowarski, sołtys Wiązownicy Kolonia („sołtys z blogiem”), prezes Stowarzyszenia „Dolina Kacanki”.

Podkategorie

"Miasto Młodych Artystów - Super Wolontariusz". Projekt wzmacniał działania wolontariuszy w czasie Festiwalu Miasto Młodych Artystów 22 czerwca 2013 w Sandomierzu. Projekt dofinansowany z środków PAFW w ramach Konkursu Pracowni Dobra Wspólnego.