Działo się w Koprzywnicy - czyli o III Finale FMMA słów kilka

LOGO FMMAZa nami kolejny, III już Finał Festiwalu Miasto Młodych Artystów. Tym razem spotkaliśmy się w Koprzywnicy, w niedzielę 21 czerwca 2015 r. Tegoroczny Finał został połączony z Piknikiem Cysterskim „W cieniu cysterskiej jabłoni”.

Czytaj więcej...

Finaliści Festiwalu Miasto Młodych Artystów 2015

Mamy przyjemność poinformować, że w ubiegłą niedzielę, 21 czerwca, w Koprzywnicy, odbył się Finał III  edycji Festiwalu Miasto Młodych Artystów. Tego dnia, na siedmiu Scenach Artystycznych  wystąpiło 43 Finalistów.  Łącznie  zaprezentowało się ponad stu młodych artystów.  Serdecznie dziękujemy uczestnikom oraz wszystkim , którzy przyczynili się do jego organizacji: naszym sponsorom, partnerom, wolontariuszom , a przede wszystkim licznie zgromadzonej publiczności. Gratulujemy wszystkim  laureatom. Lista nagrodzonych artystów znajduje się poniżej.

Czytaj więcej...

Uczestnicy III Finału Festiwalu Miasto Młodych Artystów 2015 - WYNIKI

Informacja  w sprawie wyników kwalifikacji do finału Festiwalu Miasto Młodych Artystów

Po rozpatrzeniu wszystkich zgłoszeń, Fundacja Fundusz Lokalny SMK ma zaszczyt zawiadomić, że 43 osoby zostały zakwalifikowane do Finału Festiwalu Miasto Młodych Artystów.  Finał odbędzie się 21 czerwca 2015 r. w Koprzywnicy w godzinach 15.00 – 22.00 i połączony będzie z Piknikiem Cysterskim. Szczegółowy program już wkrótce.

Czytaj więcej...