Oficjalne zakończenie FMMA 2013

Ostatniego dnia sierpnia w sali kawiarnianej sandomierskiego Zamku spotkali się ludzie, dla których Festiwal Miasto Młodych Artystów był ważnym wydarzeniem i którzy włożyli weń bardzo dużo pracy i serca – organizatorzy, partnerzy, wolontariusze oraz młodzi artyści.

Czytaj więcej: Oficjalne zakończenie FMMA 2013

Pofestiwalowe ciekawostki

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się kilka ciekawych filmików, prezentujących fragmenty festiwalowych wydarzeń. Przedstawiamy je tutaj, by przypomnieć sobie klimat tego szczególnego dnia...

  1. Festiwal okiem wolontariuszy - autor: Łukasz Bała
  2. Wybrane występy młodych twórców - autor: Miasto Sandomierz
  3. Występ Black Stars & FireShow - autor: Łukasz Bała

Dla zainteresowanych - krótkie filmy i prezentacje nagrodzone w konkursie "Okna aktywności":

  1. Nasze małe, aktywne miasteczko - autor: Sebastian "Jesioł" Jesiołowski
  2. The day the world went away - autor: Rafał Marchut

Zapraszamy do oglądania!

PS: Materiał z całego Festiwalu jeszcze się montuje. Prosimy o cierpliwość :)

Miasto Młodych Artystów - wyniki eliminacji

Festiwal Miasto Młodych Artystów już w najbliższą sobotę, 22 czerwca!

Program festiwalowego dnia jest bardzo bogaty i urozmaicony. To istny kalejdoskop inspirujących wydarzeń, rozgrywających się na terenie Starego Miasta od rana do późnej nocy. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Czytaj więcej: Miasto Młodych Artystów - wyniki eliminacji

Festiwal Miasto Młodych Artystów 2013 za nami

W sobotę, 22 czerwca 2013 r., na terenieStarego Miasta w Sandomierzumiał miejsce pierwszyFestiwal Miasto Młodych Artystów. W finałach konkursów artystycznych wzięło udział kilkudziesięciu młodych twórców, ale jury mogło nagrodzić tylko kilkoro spośród nich.

Czytaj więcej: Festiwal Miasto Młodych Artystów 2013 za nami

Sandomierz Miastem Młodych Artystów

26 kwietnia została podpisana umowa między Miastem Sandomierz a Fundacją Fundusz Lokalny SMK, reprezentująca Komitet organizacyjny Festiwalu na współorganizację Festiwalu Miasto Młodych Artystów. Tym samym kluczowy aspekt formalny został definitywnie zakończony. 22 czerwca Sandomierz stanie się miejscem debiutu wielu młodych, utalentowanych osób.
Tego samego dnia zakończyły się rozmowy dotyczące występu naszej Wschodzącej Gwiazdy Wieczoru, która uświetni Festiwal. W 2013 r. naszą Gwiazdą będzie Dagmara Czechura & SPAM. Trzymajmy kciuki za Dagmarę, która aktualnie intensywnie przygotowuje się do egzaminu maturalnego w I Społecznym Liceum w Tarnobrzegu. Dagmaro, liczymy na Twoje 100/100!