Jacek Piwowarski

JacekJACEK PIWOWARSKI - dyrektor Biura Zarządu Fundacji.

Na tym stanowisku Jacek będzie reprezentował Zarząd od 03.01.2017 r.  Jacek współpracę z Fundacja rozpoczął już 2013 r. będąc członkiem zespołu inicjującego Festiwal Miasto Młodych Artystów. W kolejnych latach Jacek systematycznie wspomagał aktywność Fundacji uczestnicząc w wielu jej akcjach i działaniach jak np. jest naszym świętokrzyskim doradcą wojewódzkim w ramach projektu „Najwyższy Czas Równać Szanse”, animator młodzieżowej aktywności, współpartner w kampanii „Jeden może dużo”,  pomysłodawca materiałów promocyjnych. Na nowym polu współpracy Jacek, poza organizacją pracy biura Zarządu  będzie: koordynował takie działania jak: „Jeden może dużo” i konkurs „Wygraj w tysiąca”. Ponadto będzie kierował strategią promocyjną Fundacji, odpowiadał za współpracę z lokalnymi mediami, monitorował zrealizowane inicjatywy.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prywatnie Jacek jest „sołtys z blogiem” sołectwa Wiązownica-Kolonia, radnym Rady Miejskiej w Staszowie i prezesem Stowarzyszenia „Dolina Kocanki”. Absolwent Programu Liderzy PAFW, interesuje się nowymi technologiami pomagając  jako Mobilny Doradca ICT. Na co dzień robi to co lubi - spotyka się z ludźmi, wspiera i inicjuje lokalne działania. 

Dominika Latańska

Dominika Latańska - administrator Ośrodka Działaj Lokalnie

Dominika współpracę z Fundacją rozpoczęła wraz z II edycją Festiwalu Miasto Młodych Artystów czyli w maju 2014 r. W tym samym roku odbyła wakacyjny, trzymiesięczny staż w Fundacji jako administrator stron internetowych Fundacji, wspierała również pracę administracyjną w biurze zarządu. Dominika, od 2015 w ramach IX edycji Programu Działaj Lokalnie Dominika pełni stanowisko administratora Ośrodka Działaj Lokalnie. Ponadto nadal dba o stronę internetową oraz wizerunek Fundacji w Internecie oraz wspiera działania innych osób w ramach innych projektów i akcji Fundacji.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Działania w jakie angażuje się w Fundacji dają możliwość rozwoju jej zainteresowań oraz kontynuowania działań związanych z 3 sektorem. Podczas studiów które ukończyła na Politechnice Rzeszowskiej w 2015 roku była wolontariuszem w programie PROJEKTOR – Wolontariat Studencki oraz prowadziła Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Zarządzania. Dodatkowo inicjator oraz koordynator inicjatywy lokalnej w ramach Programu Działaj Lokalnie VIII 2014r. oraz IX 2016 r. Aktualnie Dominika zawodowo jest inżynierem w dziale jakości w PZL Świdnik.