Konkurs "Wolontariusz 2014"

Czy znasz wolontariusza?

Czasem tak wiele dobra może dać nawet jedna godzina spotkania.  Niekiedy, to co dla innych jest tylko chwilą, np. krótkim koncertem powstaje dzięki żmudnej i często niezauważalnej przez ogół pracy kilku czy kilkunastu osób pracujących nie za pieniądze ale za uśmiech i dobre słowo. Dla innych wolontariat staje się sposobem na życie lub drogą do wymarzonej pracy zawodowej.

Dlatego Fundacja Fundusz Lokalny SMK ogłasza konkurs „Wolontariusz - MŁODZI”. Wraz z partnerami,  uczestnikami Programu „Młodzi gniewni dla nas pewni”, we współpracy z redakcją „Tygodnika Nadwiślańskiego” zapraszamy tych wszystkich dla których wolontariat i młodzi wolontariusze znaczą więcej niż prosta definicja zawarta w słowach „wolontariat to …”  ...

Czytaj więcej: Konkurs "Wolontariusz 2014"

Czy znasz wolontariusza? - Konkurs 2013

Czasem tak wiele dobra może dać godzina spotkania. Niekiedy to, co dla innych jest wyobrażalnie duże i tak materialne w efektach, powstaje dzięki żmudnej i często niezauważalnej przez ogół pracy kilku czy kilkunastu osób, pracujących nie za pieniądze, ale za uśmiech i dobre słowo. Dla innych wolontariat staje się sposobem na życie lub drogą do pracy zawodowej.

Czytaj więcej: Czy znasz wolontariusza? - Konkurs 2013

Podkategorie