Szkolenia dla księgowych

Zachęcamy do skorzystania z darmowych kursów dla księgowych na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym. Szczególnie zachęcamy osoby współpracujące z sektorem NGO. Jakość szkoleń jest na wysokim poziomie. Pniżej link ze szczegółami oferty: http://www.acca-x.com/global/en.html

#DobryInternet ma sens! Wystartowała VIII edycja konkursu grantowego „Odkryj e-wolontariat”

Logo e wolontariatMasz pomysł na stronę WWW, aplikację, kampanię społeczną lub inny projekt, dzięki któremu Internauci będą mogli przyczynić się do zmieniania świata na lepsze? Zgłoś go do konkursu „Odkryj e-wolontariat” i twórz #DobryInternet! Do wygrania udział w programie edukacyjnym, wsparcie mentorów i granty w wysokości 10 000 zł.

Czytaj więcej: #DobryInternet ma sens! Wystartowała VIII edycja konkursu grantowego „Odkryj e-wolontariat”

Jarmark Dominikański w Tarnobrzegu - zgłoszenia do 5 czerwca!

Również promujemy oraz zapraszamy na Jarmark Dominikański w Tarnobrzegu! Zgłoszenia do 5 czerwca.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII Jarmarku Dominikańskim artystów, twórców ludowych, rzeźbiarzy, kowali, parających się haftem, koronką i plecionkarstwem, malarstwem lub szeroko pojętą plastyką obrzędową. Chętnie widziane będą również stowarzyszenia, grupy pielęgnujące tradycje ludowe, koła gospodyń wiejskich oraz twórców wszystkiego tego, co w swoim wachlarzu ma sztuka ludowa i folklor. Organizatorzy liczą na wystawców, ale również na osoby które chciałby pochwalić się ciekawym pomysłem na warsztaty lub pokazy - prosimy o kontakt.

Czytaj więcej: Jarmark Dominikański w Tarnobrzegu - zgłoszenia do 5 czerwca!

Kolejna szansa na dofinansowanie Twojego pomysłu!

Rusza Konkurs na projekty społeczne - GIVING CIRCLE POLSKA.

Informujemy, że rusza nabór na projekty społeczne, które będą prezentowane podczas pierwszego w Polsce wydarzenia o charakterze giving circle.

Które, odbędzie się 19 maja w Warszawie, natomiast Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce jest organizacją afiliowaną przy The Funding Network http://www.thefundingnetwork.org.uk/news/tfn-launches-poland.

Czytaj więcej: Kolejna szansa na dofinansowanie Twojego pomysłu!

Program dla młodych liderek !

usaAmbasada USA ogłasza nabór młodych liderek (w wieku 15-19 lat) oraz nauczycielek (w wieku 30-45 lat) do programuWomen2Women America - International Leadership Program, który będzie miał miejsce w Bostonie, MA w terminie od 21 do 30 lipca br. Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz dorobek liderski. Celem programu jest wyposażenie młodych obiecujących liderek w narzędzia i kontakty niezbędne do objęcia przez nich ról przywódczych w przyszłości. W tym roku polska delegacja będzie składać się z 8 uczennic i 2 nauczycielek/opiekunek.

Czytaj więcej: Program dla młodych liderek !

Rekrutacja na Szkolenie Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse!

rownaszansePolska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła rekrutację na Szkolenie Młodzieżowych Liderów Programu „Równać Szanse”.

Szkolenie zaplanowane na 3 – 9 lipca 2016 r. w Warszawie, skierowane jest do uczestników projektów zrealizowanych w ramach Regionalnego lub Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego edycji 2014. 

Celem szkolenia będzie rozwijanie wśród uczestników szkolenia kompetencji liderskich oraz umiejętności tworzenia i skutecznej realizacji lokalnych działań na rzecz młodzieży. 

Informacja pochodzi ze strony programu gdzie znajduje się więcej szczegółów.