WARSZTATY - Księgowo-prawne podstawy zarządzania wiejską organizacją pozarządową

W iminiu Fundacji Wspomagania Wsi serdecznie zapraszamy na nieodpłatne warsztaty organizowane w Łowiczu.

W tej chwili są jeszcze miejsca na warsztat "Księgowo-prawne podstawy zarządzania wiejską organizacją pozarządową" - odbywającym się w dniach 21-24 stycznia 2016 r. Wiecej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na:

http://www.fundacjawspomaganiawsi.pl/index.php/component/k2/item/12-ksiegowo-prawne-podstawy-zarzadzania-wiejska-organizacja-pozarzadowa

Kolejna informacja o naborze na nasze warsztaty zostanie podana w lutym 2016 r. Zapraszamy na naszą stronę: www.fundacjawspomaganiawsi.pl i do portalu www.witrynawiejska.pl

Była debata prezydencka - będzie debata wśród młodzieży !!!

10464192 604964959601115 500022183985362810 nSłowo "debata" ostatnio było popularne i słyszalne w telewizji czy radiu. Każdy debatuje głównie na tematy polityczne.

Naucz się sztuki dyskutowania weź udział w Konkursie zorganizowanym przez Partnerstwo "Młodzi gniewni dla nas pewni". Konkurs skierowany jest do młodzieży ze szkół gimnazjalnych z powiatów tarnobrzeskiego, sandomierskiego i stalowowolskiego.

Czytaj więcej: Była debata prezydencka - będzie debata wśród młodzieży !!!

KONKURS „Know America 2016” dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

Fundacja Wspomagania Wsi i Ośrodek Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Ambasadą Amerykańską zapraszają młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie „Know America 2016”. To już 13. edycja tego wspaniałego konkursu. Co roku grupa 30 finalistów przyjeżdża do Warszawy (najczęściej w marcu) i uczestniczy w przyjęciu w rezydencji ambasadoraUSA (jeśli pozwala na to jego kalendarz). Zwykle dwóch finalistów otrzymuje zaproszenie od Ambasady Stanów Zjednoczonych do udziału w 3-tygodniowym programie letnim Benjamin Franklin w USA dla młodzieży z różnych krajów. Wspomnienia uczestników tego programu można znaleźć na stronie ambasady:

http://polish.poland.usembassy.gov/franklin.html

Rejestracja uczestników konkursu odbywa się na stronie konkursu www.knowamerica.pldo 6 listopada 2015 r.

Czytaj więcej: KONKURS „Know America 2016” dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

Konkurs - „Dziennikarze w Akcji!”

„Dziennikarze w Akcji!”Jest tokonkurs dla mediów lokalnych współpracujących z Ośrodkami Działaj Lokalnie organizowany przez Funduszu Mediów we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w ramach programu „Działaj Lokalnie“ Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Zgłoszenia należy przesyłać do 30 października.

Czytaj więcej: Konkurs - „Dziennikarze w Akcji!”

Zaproszenie na warsztaty

Fundacja Wspomagania Wsi ogłasza kolejny nabór na organizowane w  IV  kwartale 2015 r. bezpłatne warsztaty.  

Planowanie i realizacja projektów społecznych i partnerstw

http://www.fundacjawspomaganiawsi.pl/index.php/component/k2/item/8-planowanie-i-realizacja-projektow-spolecznych

Projekt. I co dalej?

http://www.fundacjawspomaganiawsi.pl/index.php/component/k2/item/10-projekt-i-co-dalej

Czytaj więcej: Zaproszenie na warsztaty

Czas na projekt dla młodych, otwartych osób w Waszej miejscowości!

Do 5 listopada 2015 r. do godziny 12.00, trwa nabór wniosków do Regionalnego Konkursu Grantowego Programu Równać Szanse Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, administrowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Celem konkursu jest wsparcie projektów,których celem ma być rozwój u młodych ludzi umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.

Czytaj więcej: Czas na projekt dla młodych, otwartych osób w Waszej miejscowości!