Już wrześniu 2016 r. - ósma edycja konkursu o tytuł Społecznika Roku tygodnika Newsweek Polska

spolecznik2016Konkurs ma promować osoby, które są aktywne, biorą sprawy we własne ręce, działają na rzecz innych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 września 2016 r. Sylwetka i działalność laureata zostaną zaprezentowane w artykule na łamach tygodnika Newsweek Polska.

Czytaj więcej: Już wrześniu 2016 r. - ósma edycja konkursu o tytuł Społecznika Roku tygodnika Newsweek Polska

Rodzinnie, integracyjnie i z uśmiechem na twarzy - nowodębski piknik rodzinny

rowerJuż za kilka dni piknik rodzinny, którego organizatorem jest Fundacja Fundusz Lokalny SMK. Piknik, jak co roku towarzyszy Festiwalowi Miasto Młodych Artystów. Tegoroczne imprezy odbywają się w Nowej Dębie i są organizowane we współpracy z lokalnym Samorządowym Ośrodkiem Kultury i Gminą Nowa Dęba, która współfinansuje wydarzenie. Rodziny z dziećmi zapraszamy w niedzielę, 24 lipca, już od godz. 17.00.

Czytaj więcej: Rodzinnie, integracyjnie i z uśmiechem na twarzy - nowodębski piknik rodzinny

#DobryInternet ma sens! Wystartowała VIII edycja konkursu grantowego „Odkryj e-wolontariat”

Logo e wolontariatMasz pomysł na stronę WWW, aplikację, kampanię społeczną lub inny projekt, dzięki któremu Internauci będą mogli przyczynić się do zmieniania świata na lepsze? Zgłoś go do konkursu „Odkryj e-wolontariat” i twórz #DobryInternet! Do wygrania udział w programie edukacyjnym, wsparcie mentorów i granty w wysokości 10 000 zł.

Czytaj więcej: #DobryInternet ma sens! Wystartowała VIII edycja konkursu grantowego „Odkryj e-wolontariat”

Szkolenia dla księgowych

Zachęcamy do skorzystania z darmowych kursów dla księgowych na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym. Szczególnie zachęcamy osoby współpracujące z sektorem NGO. Jakość szkoleń jest na wysokim poziomie. Pniżej link ze szczegółami oferty: http://www.acca-x.com/global/en.html

Jarmark Dominikański w Tarnobrzegu - zgłoszenia do 5 czerwca!

Również promujemy oraz zapraszamy na Jarmark Dominikański w Tarnobrzegu! Zgłoszenia do 5 czerwca.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII Jarmarku Dominikańskim artystów, twórców ludowych, rzeźbiarzy, kowali, parających się haftem, koronką i plecionkarstwem, malarstwem lub szeroko pojętą plastyką obrzędową. Chętnie widziane będą również stowarzyszenia, grupy pielęgnujące tradycje ludowe, koła gospodyń wiejskich oraz twórców wszystkiego tego, co w swoim wachlarzu ma sztuka ludowa i folklor. Organizatorzy liczą na wystawców, ale również na osoby które chciałby pochwalić się ciekawym pomysłem na warsztaty lub pokazy - prosimy o kontakt.

Czytaj więcej: Jarmark Dominikański w Tarnobrzegu - zgłoszenia do 5 czerwca!