Kolejna szansa na dofinansowanie Twojego pomysłu!

Rusza Konkurs na projekty społeczne - GIVING CIRCLE POLSKA.

Informujemy, że rusza nabór na projekty społeczne, które będą prezentowane podczas pierwszego w Polsce wydarzenia o charakterze giving circle.

Które, odbędzie się 19 maja w Warszawie, natomiast Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce jest organizacją afiliowaną przy The Funding Network http://www.thefundingnetwork.org.uk/news/tfn-launches-poland.

Czytaj więcej: Kolejna szansa na dofinansowanie Twojego pomysłu!

Program dla młodych liderek !

usaAmbasada USA ogłasza nabór młodych liderek (w wieku 15-19 lat) oraz nauczycielek (w wieku 30-45 lat) do programuWomen2Women America - International Leadership Program, który będzie miał miejsce w Bostonie, MA w terminie od 21 do 30 lipca br. Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz dorobek liderski. Celem programu jest wyposażenie młodych obiecujących liderek w narzędzia i kontakty niezbędne do objęcia przez nich ról przywódczych w przyszłości. W tym roku polska delegacja będzie składać się z 8 uczennic i 2 nauczycielek/opiekunek.

Czytaj więcej: Program dla młodych liderek !

„Decydujesz, pomagamy” – nabór zgłoszeń do 10 kwietnia!

tescoPracujesz w organizacji pozarządowej lub należysz do grupy lokalnych działaczy? Widzisz potrzebę poprawy swojego otoczenia? Masz pomysł jak w swoje działania zaangażować przyjaciół, znajomych, sąsiadów lub mieszkańców swojej miejscowości?

Zapraszamy do udziału w I edycji programu „Decydujesz, pomagamy”. Każdy ma szansę zdobyć dofinansowanie na realizację pomysłów skierowanych do lokalnej społeczności. Wnioski składać mogą zarówno organizacje pozarządowe, jak i grupy nieformalne. Autorzy 160 najciekawszych propozycji, które zdobędą głosy klientów Tesco, otrzymają grant w wysokości 5 000 zł na realizację swoich działań.

Czytaj więcej: „Decydujesz, pomagamy” – nabór zgłoszeń do 10 kwietnia!

Rekrutacja na Szkolenie Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse!

rownaszansePolska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła rekrutację na Szkolenie Młodzieżowych Liderów Programu „Równać Szanse”.

Szkolenie zaplanowane na 3 – 9 lipca 2016 r. w Warszawie, skierowane jest do uczestników projektów zrealizowanych w ramach Regionalnego lub Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego edycji 2014. 

Celem szkolenia będzie rozwijanie wśród uczestników szkolenia kompetencji liderskich oraz umiejętności tworzenia i skutecznej realizacji lokalnych działań na rzecz młodzieży. 

Informacja pochodzi ze strony programu gdzie znajduje się więcej szczegółów.

Konkurs "Przekazujesz-wygrywasz" !

logo profilowe"Jeden może dużo" to hasło kampanii 1% naszej Fundacji! Uważamy, że 1% przekazany na fundusz stypendialny dla lokalnej młodzieży to więcej niż tysiąc słów. 

Przekazując 1% dodatkowo zapraszamy do konkursu "przekazujesz-wygrywasz" więcej szczegółów w REGULAMINIE