Grant na wymiany młodzieżowe

Jak pozyskać dotację z porgramu Erasmus+? Złóż do 26 kwietnia 2016 roku aplikację na warsztaty, a otrzymasz odpowiedź, nie tylko na to pytanie. Zapraszamy na praktyczne szkolenie z zakresu jak przygotować wniosek, stworzyć projekt. Więcej informacji na temat do kogo detykowane jest jest szkolenie, czego dokładnie będzie dotyczyć oraz kto będzie prowadził spotkanie pod adresem  <<tutaj>>

Ogólnopolski Konkurs Grantowy Programu „Równać Szanse” - ruszył nabór

rownac sznseMasz pomysł - my mamy źródło dofinansowania z którego możesz skorzystać. 

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła "Ogólnopolski Konkurs Grantowy" w ramach Programu "Równać Szanse 2016" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Celem konkursu jest wsparcie projektów organizacji pozarządowych, których celem ma być rozwój umiejętności społecznych młodych ludzi przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu.

O dotacje do 40 000 zł na działania trwające 15 miesięcy realizowane pomiędzy  1 lipca 2016 r., a 30 listopada 2017 r. (prowadzone ze stałą, minimum 20-osobową grupą młodzieży w wieku 13-19 lat) mogą ubiegać się organizacje pozarządowe (zarejestrowane w formie stowarzyszeń lub fundacji) z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców. 

Informacja zaczerpnięta prosto ze storony Programu - na którą zapraszamy po więcej szczegółów!

Konkurs "Opowiedz o Swojej Miejscowości" 2015!

koonkurs"Opowiedz o Swojej Miejscowości" to konkurs skierowany do realizatorów projektów w ramach programu Działaj Lokalnie IX. Celem konkursu jest promowanie ludzi, działań i inicjatyw jako dobrych przykładów działań społecznych. Przybliżmy i pokażmy innym jak zmieniamy otoczenie wokół nas.

Czytaj więcej: Konkurs "Opowiedz o Swojej Miejscowości" 2015!

Dobro to Twój znak firmowy? Ruszył Konkurs „Dobroczyńca Roku 2016”

2 grafika DR 2016 grudzien 2015Chcesz podziękować firmie, która w minionym roku wspierała Twoją organizację? A może Twoja firma angażowała się społecznie i zrobiła coś dobrego dla innych? W Polsce jest coraz więcej małych i dużych firm, które działają społecznie, współpracują z organizacjami pozarządowymi albo rozwijają wolontariat pracowniczy. Chcemy, żeby dowiedziała się o tym cała Polska, bo nagradzane przez nas firmy to przykłady godne naśladowania.

Czytaj więcej: Dobro to Twój znak firmowy? Ruszył Konkurs „Dobroczyńca Roku 2016”

WARSZTATY - Księgowo-prawne podstawy zarządzania wiejską organizacją pozarządową

W iminiu Fundacji Wspomagania Wsi serdecznie zapraszamy na nieodpłatne warsztaty organizowane w Łowiczu.

W tej chwili są jeszcze miejsca na warsztat "Księgowo-prawne podstawy zarządzania wiejską organizacją pozarządową" - odbywającym się w dniach 21-24 stycznia 2016 r. Wiecej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na:

http://www.fundacjawspomaganiawsi.pl/index.php/component/k2/item/12-ksiegowo-prawne-podstawy-zarzadzania-wiejska-organizacja-pozarzadowa

Kolejna informacja o naborze na nasze warsztaty zostanie podana w lutym 2016 r. Zapraszamy na naszą stronę: www.fundacjawspomaganiawsi.pl i do portalu www.witrynawiejska.pl