Program Stypendiów Pomostowych - podziękowania i sprawozdanie

logoJest nam bardzo miło opublikować wiadomość, którą otrzymaliśmy od Pani Zofii Sapijaszki. Dziękujemy za miłe słowa, a tegorocznych stypendystów zapraszamy do zapoznania się z tematem stypendiów, bo już wkrótce kolejna edycja. W załączniku sprawozdanie za edycję XIII z roku 2015.

Czytaj więcej: Program Stypendiów Pomostowych - podziękowania i sprawozdanie

14 edycja Programu Stypendiów Pomostowych oficjalnie uruchomiona

logo25 listopada mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Gali Stypendialnej realizowanej przez Polsko – Amerykańska Fundację Wolności i Fundacje Edukacyjna Przedsiębiorczości (operator PSP).   Okazja dla Gali było wręczenie przedstawicielom grup stypendystów dyplomów uzyskania stypendiów na I rok studiów (stypensdia pomostowe), II rok (program „Prymus”), stypendia doktoranckie i inne stypendia jakie zdolni młodzi mogą uzyskać współpracując z instytucjami wspierającymi i prowadzącymi programy stypendialne.

Czytaj więcej: 14 edycja Programu Stypendiów Pomostowych oficjalnie uruchomiona

Stypendyści PSP 2015/2016 - wyniki

Mamy przyjemność poinformaować, że w roku akademickim 2015/2016 dwunastu studentów pierwszego roku studiów otrzyma stypendium w wysokości 5 000,00 zł w ramach Programu Stypendiów Pomostowych za bardzo dobre wyniki w nauce oraz zaangażowanie społeczne. Gratulujemy Wam i życzymy dalszych sukcesów.

Poniżej przedstawiamy listę lstypendystów:

Lp. Imię i nazwisko Gmina
1. Ewelina Sudoł Bojanów
2. Katarzyna Szemraj Klimontów
3.       Oliwia Potocka Klimontów
4.       Paulina Dubiel Klimontów
5.       Marta Król Baranów Sandomierski
6.       Beata Maj Baranów Sandomierski
7.       Jan Drzewiński Baranów Sandomierski
8.       Patryk Bartłomiej Sadecki Nowa Dęba
9.       Natalia Kraszula Dwikozy
10.  Paulina Majka Dwikozy
11.  Jacek Gębala Zaleszany
12.  Weronika Bator

Koprzywnica

Rekomendacje do Programu Stypendiów Pomostowych 2015

Uprzejmie informujemy, iż w tegorocznej edycji Programu Stypendiów Pomostowych (w ramach I i II naboru) rekomendacje Komisji Stypendialnej Fundacji Fundusz Lokalny SMK niezbędne o uzyskanie stypendium pomostowego otrzymały następujące osoby:

Czytaj więcej: Rekomendacje do Programu Stypendiów Pomostowych 2015

Informacja o udzielonych rekomendacjach 2015/2016

Uprzejmie informujemy, iż w tegorocznej edycji Programu Stypendiów Pomostowych Komisja Stypendialna działająca przy Fundacji Zarząd Fundacji udzieliła rekomendacji dla 8 kandydatów ubiegających się o stypendium z Programu Stypendiów Pomostowych. Są to następujące osoby:

Czytaj więcej: Informacja o udzielonych rekomendacjach 2015/2016

Program Stypendiów Pomostowych - informacja o rekomendacjach

Rekomendacje 2015 – Etap I

Uprzejmie informujemy, iż w tegorocznej edycji Programu Stypendiów Pomostowych wstępne rekomendacje Fundacji Fundusz Lokalny SMK niezbędne do złożenia wniosku o przyznanie stypendium pomostowego uzyskały następujące osoby:

Czytaj więcej: Program Stypendiów Pomostowych - informacja o rekomendacjach

Wniosek o rekomendację do 31 lipca - do Programu Stypendiów Pomostowych

Ruszył tegoroczny nabór kandydatów do Stypendiów Edukacyjnych na I rok studiów, przyznawanych w ramach Programu Stypendiów Pomostowych – segment II, którym

zarządza Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości z Łodzi. Partnerami Programu i fundatorami stypendiów w II segmencie są: Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, Narodowy Bank Polski, Fundacja PZU, Fundacja Wspomagania Wsi oraz pozarządowe organizacje lokalne, a wśród nich Fundacja Fundusz Lokalny SMK

Czytaj więcej: Wniosek o rekomendację do 31 lipca - do Programu Stypendiów Pomostowych

Wymień dyplomy na 5 000 PLN

Zdobądź stypendium na I rok studiów

Szykuj dyplomy, zbieraj opinie

Miło mam poinformować, iż wzorem lat ubiegłych Fundacja Fundusz Lokalny SMK uczestniczy w Programie Stypendiów Pomostowych (SEGMENT II).  Dla 5-7 tegorocznych maturzystów, podejmujących studia oznacza to możliwość zdobycia stypendium w kwocie 5000 PLN.

Czytaj więcej: Wymień dyplomy na 5 000 PLN