Spotkanie operatorów Priorytetu 1. Programu FIO w Warszawie

FIO17 listopada 2015 nasza Fundacja wraz z partnerem  Lokalna Grupą Działania Ziemi Niżańskiej reprezentowaliśmy nasze partnerstwo na spotkaniu wszystkich operatorów projektów realizowanych w ramach Programu FIO – komponent regionalny. Jako jedna z 4 organizacji zostaliśmy zaproszeni przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej do zaprezentowania naszych doświadczeń i dobrych praktyk we wdrażaniu tego pilotażowego programu. Nasza prezentacja dotyczyła zarządzania ofertą wspólną.

W zał. nasza prezentacja.  

PREZENTACJA

Szkolenie - Akademia Aktywnych Obywateli - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne

"Lokalnie i formalnie – jak wdrażać inicjatywy"

Szkolenie informacyjne dotyczące wymogów formalnych związanych z realizacją inicjatyw z projektu Akademia Aktywnych Obywateli odbędzie się w dniu 2 czerwca, w godz. 16.00 - 18.00 w sali narad Powiatu Tarnobrzeskiego (ul. 1 Maja 4, I piętro). Przypominam, iż zgodnie z Regulaminem szkolenie jest obowiązujące dla przedstawicieli realizatorów (1-3 osoby). Szkolenie w Tarnobrzegu obejmuje realizatorów z obszaru powiatu tarnobrzeskiego, stalowowolskiego, kolbuszowskiego, mieleckiego i ropczycko-sędziszowskiego.

Dopuszczone jest wzięcie udziału w spotkaniu w innym terminie, które nie obejmuje powiatu, na którym dana inicjatywa jest realizowana - wówczas taką obecność należy zgłosić do Operatora organizującego spotkanie informacyjno-szkoleniowe. Informacje o innych spotkaniach: www.podkarpackie-inicjatywy-lokalne.pl

 

Do godz. 15:00, 28 lutego 2015

Nabór wniosków do 28 lutego 2015 !

Nabór wniosków w konkursie grantowym, organizowanym w ramach projektu - „Akademia Aktywnych Obywateli - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”, w którym młode organizacje pozarządowe, grupy nieformalne i grupy samopomocowe z województwa podkarpackiego, mają szansę na pozyskanie od 2000,00 zł do 5 000,00 zł na realizację inicjatyw wpisujących się w sferę działalności pożytku publicznego.

Więcej informacji i formularz wniosku dostępny jest na stronie internetowej projektu pod adresem: www.podkarpackie-inicjatywy-lokalne.pl

Zadzwoń, napisz, spotkaj się - harmonogram działań doradczych FIO-PIL 2015

INFORMACJA - osoby zainteresowane uzyskaniem dodatkowej informacji związanej z udziałem w konkursie dotacyjnym projektu „Akademia Aktywnych Obywateli – Podkarpackie Inicjatywy Lokalne” z terenu powiatów: stalowowolski, tarnobrzeski, kolbuszowski, mielecki, ropczycko – sędziszowski mogą uzyskać dodatkowe wsparcie poprzez: kontakt telefoniczny, e-mail bądź spotkanie w biurze Fundacji.

Konsultacje dotyczące ubiegania się o dotację nie obejmują oceny i poprawy (analizy) opracowywanych wniosków. Jednocześnie uprzejmie proszę o dokładne zapoznanie się z Regulaminem konkursu, który zawiera podstawowe i wyczerpujące informacje dotyczące ubiegania się o dotację ale oczywiście, w przypadku wątpliwości w interpretacji zapisów Regulaminu jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Szczegółowe informacje kontaktowe oraz terminy w załączniku do pobrania:

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ DORADCZYCH - pobierz