Konkurs "Opowiedz..." Działaj Lokalnie IX

Dzialaj Lokalnie logo rgbZapraszamy do udziału w konkursie "Opowiedz..." wszystkich realizatorów projektów Działaj Lokalnie IX! Pokażcie zmianę swojego otoczenia, swoją historię, ludzi i emocje! Termin składania prac mija 15 stycznia 2017 roku do I etapu (lokalnego). Dla najlepszych prac czekają nagrody oraz rekomendacja do II etapu konkursu (ogólnopolskiego) gdzie można zgarnąć 3000 zł!

Czytaj więcej: Konkurs "Opowiedz..." Działaj Lokalnie IX

Konkurs "Opowiedz..." - Działaj Lokalnie VIII

Zachęta z samej Warszawy ! Krystyna Jędrzejewska - koordynator zaprasza do udziału:

"Szanowni Państwo,

Uprzejmie przypominam, że do 12 kwietnia do końca dnia jest czas na nadsyłanie zgłoszeń na ogólnopolski etap Konkursu "Opowiedz..." 2014.

Informacje dotyczące tych, którzy otrzymali minigrant na realizację Konkursu "Opowiedz.." 2014:

Czytaj więcej: Konkurs "Opowiedz..." - Działaj Lokalnie VIII

Konkurs Opowiedz... 2012

Program Działaj Lokalnie VII powoli dobiega końca. Czas na sprawozdania, podsumowania, ale i na konkurs. Tegoroczna edycja "OPOWIEDZ" cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród beneficjentów Programu. W wyniku prac Komisji Konkursowej wyłoniono dwa materiały filmowe zgłoszone do II etapu ogólnopolskiego konkurs OPOWIEDZ.

Sebastian 'Jesioł' Jesiołowski

"Kontrasty Aktywnego Miasteczka"

Rada Sołecka Sołectwa Chłopska Wola

"Turniej Sołecki w Chłopskiej Woli"

Trzymamy mocno kciuki i życzymy powodzenia!

Konkurs "Opowiedz..." 2013

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie „Opowiedz…”, który adresowany jest do wszystkich grantobiorców ODL uczestniczących w Programie „Działaj Lokalnie VIII”, realizujących lokalne konkursy grantowe w 2013 roku.

Czytaj więcej: Konkurs "Opowiedz..." 2013